You are currently viewing Wkrótce spotkamy się na kongresie kobiet

Wkrótce spotkamy się na kongresie kobiet

  • Post category:BPW Poland

„XV Kongres Kobiet odbędzie się w Poznaniu 2 i 3 września br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczne hasło Kongresu Kobiet brzmi: „Kobiety mają głos! Równość, edukacja, przyszłość”. Kobiety miały, mają i będą miały głos. Czasem jest on mniej, czasem bardziej słyszalny, ale chyba nadszedł czas, żebyśmy były bardzo mocno słyszalne! – mówiła na spotkaniu wicemarszałkini – Cieszę się, że w Kongres Kobiet zaangażował się zarówno Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, który jest organem samorządu województwa wielkopolskiego jak i Departament Edukacji i Nauki, bo edukacja jest kobietą. Chciałybyśmy na Kongresie pokazać moc kobiet w zmienianiu świata, w rozwijaniu siebie, w edukowaniu przez całe życie.

2 i 3 września kobiety z całej Polski, różnych zawodów i poglądów debatować będą o nowoczesnej edukacji, zdrowiu, ekologii, polityce socjalnej, równościowej ekonomii, Europie, problemach migracyjnych, samorządach, kulturze i polityce. Na Kongresie odbywać się będą także wystawy i koncerty. Szczegóły i rejestracja na wydarzenie już wkrótce.”

cyt.: „https://kongreskobiet.pl/xv-kongres-kobiet/#:~:text=XV%20Kongres%20Kobiet%20odb%C4%99dzie,na%C2%A0wydarzenie%20ju%C5%BC%20wkr%C3%B3tce.

Udostępnij: